17 Haziran 2013, 17:01 - 
Aydın Ceylan Muğla'ya atandı

Aydın Ceylan Muğla'ya atandı

Uzun süredir Kocaeli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan'ın Muğla'nın Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanması için kararname hazırlandı.

Ceylan’ın isteği doğrultusunda atamanın gerçekleşeceği ifade edilirken, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ise Durak Demirel’in atamasının kesinleştiği bildirildi.

ATAMA BAKANLAR KURULUNDA

2010 yılından beri Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ceylan’ın Muğla’nın Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanması için kararname hazırlandı. Aydın Ceylan ile yapılan görüşmeler sonrası Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konusunda mutabık kalındığı ifade edilirken, hazırlanan kararnamenin Bakanlar Kurulu’na sunulduğu bildirildi. Öte yandan Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ise Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Durak Demirel’in atanması da kesinlik kazandı.

Kaynak: Demokrat Gebze


YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Beylikbağı Bölge Haber Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Güncel HABERLERİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
KÖŞKER'E DEV DESTEK BEYLİKBAĞISPOR 8 ATTI DAL-ÇIK HAYIRLI OLSUN HABERİMİZ SES GETİRDİ
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 
SON YORUMLANANLAR
 
YAZARLARIMIZ
Y
Ahmet DUVARBAŞI
Beylikbağı'na ışık oldu
Y
Erdem ÖZDEMİR
Bin Aynalı Dağ
 
E-POSTA LİSTESİ
 
VİDEO GALERİ
 

Tüm Hakları Beylikbağı Bölge Haber Gazetesi'ne aittir.

Adres : Beylikbağı Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:7 D:4 GEBZE / KOCAELİ Gsm:0534 340 42 14 - 0532 431 86 61 E-Posta: beylikbagigazetesi@hotmail.com
Tel :0262 743 40 90